Wynajem Agregatów Chłodniczych

W Wm International oferujemy wynajem agregatów chłodniczych różnego typu. To rozwiązanie dedykowane szczególnie firmom, które borykają się z problemem nagłej awarii urządzenia chłodzenia lub w sytuacji, gdy wydajność używanych agregatów jest zbyt niska.

Nasza oferta obejmuje wynajem następujących agregatów chłodniczych:

 • CHILLER CARRIER
 • CHILLER CLIMAVENETA
 • CHILLER TRANE
 • CHILLER COOL
 • CHILLER EMICON

Chillery to agregaty wody lodowej – urządzenia klimatyzacyjne. Ich działanie polega na odbieraniu przez układ freonowy ciepła z wody, przez co dochodzi do jej schłodzenia, następnie tak schłodzona woda poprzez układ regulacyjno-pompowy jest powrotnie wprowadzana w obieg o charakterze zamkniętym. Rozwiązanie to ma wiele korzyści – przede wszystkim uzyskiwane są duże moce chłodnicze, ale przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z czynnikiem roboczym czy obsługą.

Agregat chłodniczy

Decydując się na wynajem agregatów chłodniczych w naszej firmie zyskujesz sprawne urządzenia chłodnicze na ustalony okres wynajmu.

Proponowane agregaty chłodnicze sprawdzą się zarówno w przypadku standardowej, jak i nietypowej instalacji chłodniczej, stosowanej np. w obiektach handlowych, przemysłowych, czy magazynach.

Awarie urządzeń oraz systemów klimatyzacji są szczególnie uciążliwe latem, w tym okresie ze względu na dużą liczbę napraw, serwis może potrzebować nawet kilku miesięcy czasu. Montaż nowych urządzeń wiąże się z koniecznością poniesienia dużych kosztów. Rozwiązaniem problemu okazuje się wynajem agregatu, pozwala na zminimalizowanie ewentualnych strat oraz kontynuowanie pracy.

Wynajem agregatów chłodniczych w naszej firmie to najlepsze rozwiązanie, gdy:

 • poszukujesz urządzenia chłodniczego, które będzie niezawodne i wydajne,
 • obecne urządzenia lub instalacja wody lodowej uległy awarii, wymagają konserwacji lub rozbudowy,
 • dodatkowe chłodzenie niezbędne jest wyłącznie sezonowo,
 • chcesz uniknąć dużych inwestycji w sprzęt, który będzie rzadko wykorzystywany,
 • interesuje Cię uzyskanie atrakcyjnych warunków umowy.

Agregat chłodniczy może być zastosowany w:

 • trakcie chłodzenia procesów w zakładach produkcyjnych,
 • budynkach biurowych, użyteczności publicznej, centrach handlowych,
 • przychodniach.

Na rynku wyróżniamy się profesjonalizmem oraz kompleksowością podejmowanych działań. Klientom proponujemy rozwiązania, które są dopasowane do ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów, sprawdzone pod względem technicznym, w pełni sprawne oraz solidne, posiadające certyfikaty i zabezpieczenia, dostosowane do obowiązujących norm.

W zależności od zapotrzebowania klientom oferujemy chillery o różnej mocy.

CHILLER CLIMAVENETA

Chiller niezbędnym urządzeniem do otworzenia lodowiska

Jedną z naszych usług jest budowa lodowisk. W ramach realizacji dostarczamy maszynownię chłodniczą z odzyskiem ciepła. Zadbamy o optymalny dobór chillera do lodowiska, który najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Zajmiemy się także montażem urządzeń, a po uruchomieniu przeszkolimy w zakresie jego obsługi. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy usługi całościowe, zajmując się nie tylko budową lodowiska, ale również wyposażając go w całą infrastrukturę, której ważnym elementem są właśnie urządzenia chłodnicze.